Witamy na stronie firmy ANROL

Bramy

Powoli odchodzi się od popularnych niegdyś bram rozwieranych, które posiadały dwa skrzydła drzwiowe otwierane na boki oraz bram uchylnych. Dzieje się tak głównie ze względu na ich słabe właściwości termoizolacyjne.

Coraz chętniej klienci wybierają funkcjonalne bramy segmentowe, zarówno górne jak i boczne. Takie bramy składają się z paneli, które odsuwają się jeden za drugim pod sufit (bramy górne) lub na pod ścianę (bramy boczne). Bramy segmentowe są uniwersalne, w przeciwieństwie do tradycyjnych bram uchylnych, nie zajmują miejsca podczas otwierania. Dodatkowo bramy segmentowe to doskonałe zabezpiecznie przed utratą ciepła. Producenci wprowadzają piankę w środek paneli, która znacznie podnosi ich zdolność termoizolacyjną.

Dostępne są na rynku także bramy rolowane. Składają się one ze skrzynki (w którą zwija się pancerz bramy), prowadnice, pancerz z listwą dolną. Bramy rolowane dziłają na podobnej zasadzie jak rolety zewnętrzne.
Bramy rolowane to doskonale rozwiązanie, gdyby w garażu braku miejsca pod sufitem, a także jest bardzo mało nadproża. Bowiem bramy rolowane, nie potrzebują miejsca w środku garażu.
Można je montować jak rolety zewnętrzne w świetle otworu lub na elewacji.
Najpopularniejsze w ofercie firmy Anrol:
  • Rolety
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety wewnętrzne
Oddziały naszej firmy znajdują sie na terenie miasta Bielsko i Kęty w województwach Śląsk i Małopolska.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ anrolrolety.pl

Nasza firma działa dla Państwa już ponad 28 lat (rok zał. 1992)

GWARANCJA
Produkty firmy PHU ANROL posiadają 24 miesięczną gwarancję. Natomiast napędy elektryczne 48 miesięczną lub 60 miesięczną. Natomiast bramy segmentowe przemysłowe, gwarancja 12 miesięcy.

SERWIS POGWARANCYJNY
W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów po okresie gwarancji firma PHU ANROL zapewnia także serwis i przeglądy pogwarancyjne.

ATESTY
Rolety zewnętrzne uzyskały certyfikat i znak CE oraz Atesty Higieniczne, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. Produkty naszej firmy posiadają wymagane atesty i aprobaty.

FACHOWIEC
Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych, oczekiwań i wymagań oferty oraz 25 lat doświadczenia firmy w zakresie montażu