Witamy na stronie firmy ANROL

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się, a tym samym nagrzewaniu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Roleta zewnętrzna jest w pełni funkcjonalną osłoną okienną, która pełni również funkcje dekoracyjne.

Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. Wszystkie rodzaje rolet zewnętrznych opóźniają czas włamania.

Wykonujemy oraz montujemy rolety zewnętrzne renomowanej firmy "Aluprof"

Poniżej zdjęcia wykonane kamera termowizyjna:
Zdjęcie bez rolety
okno z roletą

Rolety zewnętrzne posiadają na bardzo szerokie możliwości adaptacyjne. Poniższe zdjęcia przedstawiają możliwości motażu (od lewej strony): rolety podtynkowej, rolety ze skrzynką półokrągłą oraz ze skrzynką standardową. Dwa ostatnie typy rolet pozwalają na montaż zarówno we wnęce okiennej (jak pokazano na zdjęciach) jak i na montaż na elewaji -  murze przed oknem.Prawie wszystkie typy rolet zewnętrznych pozwalają na zamontowanie w skrzynce roletowej specjalnej siatki antyinsektowej, czyli moskitiery. Dzięki temu otrzymujemy produkt, który dodatkowo zabezpiecza nasze wnętrza przed róźnymi owadami. Obsługa moskitiery w żaden sposób nie utrudnia pracy rolety, gdyż jak widocznie jest to na zdjęciach powyżej, moskitiera posiada osobny wałek, na który jest nawijana.

Do każdego z typów rolet proponujemy różnorodne rozwiązania przy zastosowanych napędach i akcesoriach. Przy małych roletach wystarczające jest ręczne obsługiwanie rolety za pomocą taśmy lub sznura połączonego ze zwijaczem. Większe i cięższe rolety warto wyposażyć w zwijacz korbowy lub silnik elektryczny. Silniki elektryczne poprawiają komfort obsługi rolety. Można wyposażyć je w silnik rurowy tzw przewodowy (sterowany z wyłącznika). Możliwe jest także wyposażenie w silnik z odbiornikiem radiowym, sterowany poprzez pilota (do wyboru jest wiele typów pilotów, począwszy od 1 kanałowego, 2 kanałowego do wielokanałowych, z programatorem czasowym). Dodatkowo rolety mogą zostać wyposażone w róźnego rodzaju automatykę, do sterowania wieloma roletami jednocześnie.

Proponujemy napędy elektryczne prestiżowych firm :
- "Aluprof"
- "Mobilus Motor"
- "Nice"
- "Simu"
- "Somfy"

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć
Najpopularniejsze w ofercie firmy Anrol:
  • Rolety
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety wewnętrzne
Oddziały naszej firmy znajdują sie na terenie miasta Bielsko i Kęty w województwach Śląsk i Małopolska.
Nasza firma działa dla Państwa już 25 lat (rok zał. 1992)

GWARANCJA
Produkty firmy PHU ANROL posiadają 24 miesięczną gwarancję. Natomiast napędy elektryczne 60 miesięczną (bramy segmentowe przemysłowe, gwarancja na 12 miesięcy).

SERWIS POGWARANCYJNY
W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów po okresie gwarancji firma PHU ANROL zapewnia także serwis i przeglądy pogwarancyjne.

ATESTY
Rolety zewnętrzne uzyskały certyfikat i znak CE oraz Atesty Higieniczne, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. Produkty naszej firmy posiadają wymagane atesty i aprobaty.

FACHOWIEC
Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych, oczekiwań i wymagań oferty oraz 25 lat doświadczenia firmy w zakresie montażu