Witamy na stronie firmy ANROL

Zewnętrzne fasadowe

  Żaluzje fasadowe

   
  Żaluzje fasadowe, jest to produkt podobny w swoich właściwościach do rolet zewnętrznych. Jednak największą zaletą tego typu rozwiązania, jest możliwość regulacji dopływu natężenia światła (działają one na podobnej zasadzie, jak żaluzje poziome wewnętrzne - możliwe jest ustawienie kąta nachylenia listew).


  Żaluzje fasadowe zmieniają wygląd obiektu czy domu nadając mu ciekawy i nowoczesny charakter.
  Dostępny jest szeroki wybór typów żaluzji fasadowych, ich kolorystyka oraz sterowanie.

  Najlepszym rozwiązaniem jest możliwość sterowania elektrycznego, poprzez wyłącznik lub pilota. Pilot wraz ze specjalną automatyką może dostosować żaluzję także do warunków pogodowych.

  Żaluzje fasadowe to gwarancja nowoczesności, funkcjonalności oraz odporności na warunki atmosferyczne
  .  Najpopularniejsze w ofercie firmy Anrol:
  • Rolety
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety wewnętrzne
  Oddziały naszej firmy znajdują sie na terenie miasta Bielsko i Kęty w województwach Śląsk i Małopolska.
  Nasza firma działa dla Państwa już 25 lat (rok zał. 1992)

  GWARANCJA
  Produkty firmy PHU ANROL posiadają 24 miesięczną gwarancję. Natomiast napędy elektryczne 60 miesięczną (bramy segmentowe przemysłowe, gwarancja na 12 miesięcy).

  SERWIS POGWARANCYJNY
  W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów po okresie gwarancji firma PHU ANROL zapewnia także serwis i przeglądy pogwarancyjne.

  ATESTY
  Rolety zewnętrzne uzyskały certyfikat i znak CE oraz Atesty Higieniczne, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. Produkty naszej firmy posiadają wymagane atesty i aprobaty.

  FACHOWIEC
  Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych, oczekiwań i wymagań oferty oraz 25 lat doświadczenia firmy w zakresie montażu