Witamy na stronie firmy ANROL

Bramy rolowane

  Bramy rolowane

  W dzisiejszych czasach sposób zamykania garażu jest bardzo ważny. Bramy garażowe, rolowane mają wiele zalet:
  - podwyższona ochrona przeciwko włamaniom
  - praktycznie brak ograniczeń montażowych
  - nie zajmują miejsca w środku garażu
  - wiele wariantów kolorystycznych
  - możliwość wykonania z różnych profili bramowych np PA52, PA55, PA77
  - wyposażenie w napęd ręczny (np spreżyna samozwijająca i zamek baskwilowy) lub napęd elektryczny (np przewodowy na wyłącznik lub radiowy na pilota)
  - napędy elektryczne wyposażone w awaryjne otwierania ręczne (w razie zaniku prądu)
  - dodatkowe wyposażenie w postaci: fotokomórek, hamulców inercyjnych, przeszkleń, cetrali i automatyki
  - atrakcyjny wygląd

  Zabudowa do istniejących obiektów nie stanowi żadnego problemu.

  W stanie zrolowanym brama garażowa znajduje się w aluminiowej skrzyni. Skrzynia ta została dopasowana pod względem koloru do bramy i posiada w zależności do wysokości bramy od 200 do 400 mm.


  Obok wysokiego stopnia bezpieczeństwa, izolacji cieplnej, nowoczesnego wyglądu


  Szczegółowych informacji udzielimy państwu w siedzibie naszej firmy.

  Proponujemy Państwo bramy rolowane firm "Aluprof" oraz "Doormann"


  Profil bramowy PA77
  Wykonany jest z wysokogatunkowych blach aluminiowych, przeznaczonych na konstrukcje pancerzy bram rolowanych. Nacisk został położony na walory zabezpieczające profilu. Specjalny kształt profili odpowiednia grubość blachy pozwala zbudować stabilny pancerz odporny na działania mechaniczne. Zastosowanie wysokiej jakości lakierów, sprawiają iż powłoka profilu charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością i zwiększoną wytrzymałością na ścieranie. Profil odporny jest na działanie czynników atmosferycznych i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą jest jego duża trwałość i nieduży ciężar. W zależności od potrzeb profile PA 77 łączyć można w pancerzu z profilami z przeszkleniem PER 77 i wentylacyjnymi PEW 77.

  Funkcjonalność
  Bramy rolowane znajdują zastosowanie w sytuacjach, gdy ograniczona przestrzeń wewnątrz pomieszczenia nie pozwala na montaż jakiegokolwiek innego typu bramy. Bramy rolowane można zamontować zarówno wewnątrz garażu, jak i na zewnątrz nad otworem wjazdowym.

  Jakość
  Pancerz wykonany jest z dwuściennych, aluminiowych profili wypełnionych termoizolacyjną pianką bezferonową. Specjalna powłoka lakieru zapewnia odpowiednią odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz gwarantuje wysoką trwałość mechaniczną.


  Bezpieczeństwo
  Zabezpieczenia antywłamaniowe dla bram rolowanych z napędem rurowym uniemożliwiają podniesienie pancerza z zewnątrz. Specjalny system chroni też przed niekontrolowanym opadnięciem pancerza i zgnieceniem przedmiotów pozostawionych pod nim. Zainstalowanie systemu fotokomórek oraz optycznej listwy bezpieczeństwa pozwala na kontrolę pracy bramy


  Najpopularniejsze w ofercie firmy Anrol:
  • Rolety
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety wewnętrzne
  Oddziały naszej firmy znajdują sie na terenie miasta Bielsko i Kęty w województwach Śląsk i Małopolska.
  Nasza firma działa dla Państwa już 25 lat (rok zał. 1992)

  GWARANCJA
  Produkty firmy PHU ANROL posiadają 24 miesięczną gwarancję. Natomiast napędy elektryczne 60 miesięczną (bramy segmentowe przemysłowe, gwarancja na 12 miesięcy).

  SERWIS POGWARANCYJNY
  W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów po okresie gwarancji firma PHU ANROL zapewnia także serwis i przeglądy pogwarancyjne.

  ATESTY
  Rolety zewnętrzne uzyskały certyfikat i znak CE oraz Atesty Higieniczne, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. Produkty naszej firmy posiadają wymagane atesty i aprobaty.

  FACHOWIEC
  Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych, oczekiwań i wymagań oferty oraz 25 lat doświadczenia firmy w zakresie montażu