Witamy na stronie firmy ANROL

Kraty rolowane

  Krata rolowana


  Kraty rolowane są idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz bezpiecznie zamknąć obiekt pozostawiając zarazem wgląd do wnętrza.. Takie rozwiązania mają głównie zastosowanie w handlu - na wystawach sklepowych i w centrach handlowych.

  Kratę rolowaną PEK 80 i PER 77 wykonaną z wysokogatunkowego stopu aluminium pokrytego lakierem proszkowym odpornym na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, w bogatej gamie kolorystycznej wg palety RAL.

  Obok napędów elektrycznych nasze kraty zaopatrywane mogą być w odpowiednie systemy zabezpieczeń. Zatrzymają one kratę w wypadku napotkania na jakąkolwiek przeszkodę - w tym przypadkowego przechodnia.

  Standardowo wyposażona jest ona w poniższe rodzaje zabezpieczeń:
  • zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza (hamulec bezpieczeństwa),
  • zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się kratą (kontaktowy czujnik bezpieczeństwa w   listwie dolnej lub układ fotokomórek),
  • elektroniczny czujnik przeciążeniowy lub mechaniczny wyłącznik ciągniony uniemożliwiają wciągnięcie kraty,
  • awaryjny ręczny system otwierania kraty.

        Właściciel firmy zmuszony jest w dzisiejszych czasach do ochrony wystawionych przez siebie wartościowych eksponatów. Bezpieczeństwo jest także najwyższą wartością dla banków, jubilerów, galerii i muzeów. Padające rozstrzygnięcia dotyczące ochrony obiektów coraz częściej wybierają kraty aluminiowe. Zapewnia to optymalną ochronę z możliwością prezentacji towarów także po zakończeniu pracy. Rodzaje dostarczanych przez nas profili spełniają wszelkie możliwe wymagania stawiane kratom zabezpieczającym.
  Najpopularniejsze w ofercie firmy Anrol:
  • Rolety
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety wewnętrzne
  Oddziały naszej firmy znajdują sie na terenie miasta Bielsko i Kęty w województwach Śląsk i Małopolska.

  ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ anrolrolety.pl

  Nasza firma działa dla Państwa już ponad 28 lat (rok zał. 1992)

  GWARANCJA
  Produkty firmy PHU ANROL posiadają 24 miesięczną gwarancję. Natomiast napędy elektryczne 48 miesięczną lub 60 miesięczną. Natomiast bramy segmentowe przemysłowe, gwarancja 12 miesięcy.

  SERWIS POGWARANCYJNY
  W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów po okresie gwarancji firma PHU ANROL zapewnia także serwis i przeglądy pogwarancyjne.

  ATESTY
  Rolety zewnętrzne uzyskały certyfikat i znak CE oraz Atesty Higieniczne, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. Produkty naszej firmy posiadają wymagane atesty i aprobaty.

  FACHOWIEC
  Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych, oczekiwań i wymagań oferty oraz 25 lat doświadczenia firmy w zakresie montażu