Witamy na stronie firmy ANROL

Salon sprzedażySerdecznie zapraszamy do nowo otwartego salonu sprzedaży, znajdującego się w budynku przy
ul. Wapiennej 2 w Kozach (skrzyżowanie z ul. Bielską).


Tam będą mogli Państwo obejrzeć naszą bogatą ekspozycję, gdzie znajduję się wiele produktów. Ułatwi to dobór właściwego produktu dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.Informacje dotyczące godzin otwarcia oraz numery telefonów znajdują się w zakładce "kontakt".

Najpopularniejsze w ofercie firmy Anrol:
  • Rolety
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety wewnętrzne
Oddziały naszej firmy znajdują sie na terenie miasta Bielsko i Kęty w województwach Śląsk i Małopolska.
Nasza firma działa dla Państwa już 25 lat (rok zał. 1992)

GWARANCJA
Produkty firmy PHU ANROL posiadają 24 miesięczną gwarancję. Natomiast napędy elektryczne 60 miesięczną (bramy segmentowe przemysłowe, gwarancja na 12 miesięcy).

SERWIS POGWARANCYJNY
W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów po okresie gwarancji firma PHU ANROL zapewnia także serwis i przeglądy pogwarancyjne.

ATESTY
Rolety zewnętrzne uzyskały certyfikat i znak CE oraz Atesty Higieniczne, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. Produkty naszej firmy posiadają wymagane atesty i aprobaty.

FACHOWIEC
Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych, oczekiwań i wymagań oferty oraz 25 lat doświadczenia firmy w zakresie montażu